731-437-820 (032) 215 63 25
ODWODNIENIA LINIOWE PRODUCENT ODWODNIEŃ LINIOWYCH Odwodnienie liniowe Odwodnienia liniowe betonowe

Odwodnienia liniowe z tworzyw sztucznych Odwodnienie liniowe odwodnienia polimerobetonowe

Producent odwodnień liniowych.

ODWODNIENIA LINIOWE
odwodnienia betonowe odwodnienia polimerobetonowe Odwodnienia liniowe z tworzyw sztucznych odwodnienia polimerobetonowe Odwodnienie liniowe

Odwodnienia liniowe - Realizacje

Odwodnienia liniowe Łódź

Odwodnienia liniowe ŁódźOdwodnienia liniowe ŁódźOdwodnienia liniowe Łódź

ZOBACZ

Nasza firma, która jest producentem betonowych kanałów odwadniających dostarczyła partię nowoczesnych odwodnień liniowych potrzebnych przy budowie boiska do koszykówki w mieście Łódź, dzięki temu boisko zostało wyposażone w system odwadniający zabezpieczający jego powierzchnię przed zalaniami wodą deszczową opadową oraz powstająca w zimie przez topniejący lód, stosowanie odwodnień liniowych w obiektach sportowych nie tylko zabezpiecza sam obiekt, ale również pozwala na szybkie powrót do jego esploatowania przez sportowców w krótkim czasie po ustąpieniu opadów atmosferycznych (szybki czas odprowadzania wody, woda nie zalega, szybko wysycha powierzchnia).

Odwodnienia liniowe Gdańsk

Odwodnienia liniowe GdańskOdwodnienia liniowe GdańskOdwodnienia liniowe Gdańsk

ZOBACZ

Zaopatrzyliśmy budowę parkingu samochodowego w mieście Gdańsk w odwodnienia liniowe zabezpieczające asfaltową powierzchnię parkingu przed wodą opadową, dzięki naszym odwodnieniom liniowym cały parking wyposażony został w system liniowego odrenowania, dzięki czemu w przypadku gwałtownych opadów deszczu lub nawałnic, woda deszczowa szybko i skutecznie odprowadzana jest z powierzchni użytkowej parkingu i chronione są w ten sposób zarówno parkujące tam samochody, jak i możliwy jest do nich dostęp przez kierowców.

 

Odwodnienia liniowe betonowe droga krajowa Nowy Targ

Odwodnienia liniowe betonowe droga krajowa Nowy TargOdwodnienia liniowe betonowe droga krajowa Nowy TargOdwodnienia liniowe betonowe droga krajowa Nowy Targ

ZOBACZ

Dostarczyliśmy odwodnienia liniowe i betonowe korytka odwadniające na potrzeby inwestycji jaką była przebudowa oraz remont i rozbudowa nawierzchni jezdni drogi krajowej w okolicach miasta Nowy Targ. Prace te wiązały również z uzbrojeniem w odwodnienia liniowe dojazdów do posesji prywatnych i firm ulokowanych wzdłóż drogi tak aby zabezpieczone one były przed nadmietnym podtapianiem przez wody opadowe. Wszelkie zjazdy z drogi oraz pobocza i chodniki ruchu pieszego zostały odrenowane przy użyciu wyprodukowanych i dostarczonych przez nas odwodnień liniowych, gdzię czemu powstał ciągły system odprowadzania deszczówki zarówno z powierzchni jezdni jak i z elementów infrastruktury komunikacyjnej na poboczu oraz chodnikach, przepustach oraz dojazdach i zjazdach z drogi.

Odwodnienia liniowe modernizacja drogi na Pokarpaciu

Odwodnienia liniowe PodkarpacieOdwodnienia liniowe PodkarpacieOdwodnienia liniowe Podkarpacie

ZOBACZ

Produkowane i dostarczone przez naszą firmę ciężkie odwodnienia liniowe betonowe z żeliwnymi kratami ściekowymi o dużej nośności (klasa E600) zostały zainstalowane wzdłuż jednej z dróg gminnych na Podkarpaciu. Dzięki wytrzymałości na duże obciążenia, odwodnienia liniowe klasy E600 będą skutecznie odprowadzać nawet wielkie ilości wody opadowej, zabezpieczając tym samym całą infrastrukturę drogową w miejscu montażu.

 

Odwodnienia liniowe Konin

Odwodnienia liniowe KoninOdwodnienia liniowe KoninOdwodnienia liniowe Konin

ZOBACZ

Wytwarzane przez naszą firmę liniowe korytka odwadniające betonowe zostały przetransportowane do miasta Konin gdzie znalazły zastosowanie podczas budowy parkingu pod jednym z małych miejskich marketów, aby skutecznie odprowadzać wodę z parkingu a tym samym podczas deszczowych dni ułatwić klientom sklepu poruszanie się po suchej nawierzchni. Zastosowane odwodnienia liniowe klasy C250 oraz D400 tworzą ciąg odwadniajacy powierzchnię markingu pod marketem oraz infrastrukturę ruchu pieszego klientów robiących w tym sklepie zakupy.

Odwodnienia liniowe Zawiercie peron kolejowy

Odwodnienia liniowe Zawiercie śląskOdwodnienia liniowe Zawiercie śląskOdwodnienia liniowe Zawiercie śląsk

ZOBACZ

Nasza firma dostarczyła wysokiej jakości i dużej wytrzymałości odwodnienia liniowe na potrzeby remontu i przebudowy jednego z peronów kolejowych w mieście Zawiercie w województwie śląskim. Dzięki solidności i wytrzymałości naszych odwodnień liniowych będą one w stanie pełnić swoją funkcję przez długie lata. Jak wiadomo perony kolejowe to miejsca bo bardzo dużym natężeniu ruchu pasażerskiego pieszych, dzięki wytrzymałym odwodnieniom liniowym klasy C250 wyprodukowanych z wytrzymałego betonu oraz solidnych żeliwnych kratek ściekowych miejsca używane podczas oczekiwania na pociąg przez podróżnych bedą odpowienio zabezpieczane przed wodą deszczową.

Odwodnienia liniowe okolice Poznania

Odwodnienia liniowe PoznanOdwodnienia liniowe PoznanOdwodnienia liniowe Poznan

ZOBACZ

Rosnąca liczba inwestorów prywatnych szukając konkurencyjnych cenowo odwodnień liniowych na potrzeby swoich prywatnych inwestycji budowlanych wybiera produkty firmy Markpol. Tym razem nasze kanały odwadniające betonowe (odwodnienia liniowe) zostały wybrane przez inwestora prywatnego z okolic Poznania. Przywiezione przez nas odwodnienia liniowe zostały zainstalowane w celu zabezpieczania inwestycji budowlanej (zabudowa drewniana) przed wodami opadowymi. Poprawnie zainstalowane odwodnienia liniowe firmy Markpol będą skutecznie spełniać swoją rolę, wydajnie odprowadzając wody roztopowe i opadowe z powierzchni na której znajduje się inwestycja budowlana.

Odwodnienia liniowe Istebna

Odwodnienia liniowe IstebnaOdwodnienia liniowe IstebnaOdwodnienia liniowe Istebna

ZOBACZ

W miejscowości Istebna nasza firma brała udział w inwestycji budowlanej związanej z budową sklepu spożywczego sieci Leviatan, dostarczyliśmy transport nowych odwodnień liniowych, które zostały zainstalowane na terenie sklepu, zabezpieczając tym samym obiekt jak i przyległy do niego parking dla klientów przed deszczową wodą opadową w sezonie wiosenno-letnim jak również przed wodą powstającą z topniejącego śniegu zimą. Dostarczamy systemowe rozwiązania związane z liniowym odprowadzaniem wody dla inwestycji budowlanych z całej Polski.

 

Odwodnienia liniowe Skawina

Odwodnienia liniowe SkawinaOdwodnienia liniowe SkawinaOdwodnienia liniowe Skawina

ZOBACZ

Wytwarzane przez nasz zakład produkcyjny korytka odwadniające klasy A15 oraz B125 i C250 oraz D400 z powodzeniem zainstalowano na wjazdach do posesji prywatnych podczas remontu drogi gminnej w miejscowości Skawina w małopolsce. Inwestor wybrał odwodnienia liniowe o szerokości 150mm i klasy obciążeniowej D400 do budowy systemu liniowego odprowadzania wody wzdłuż drogi gminnej, natomiast lżejsze odwodnienia (klasa C250 i B125) zostały wykorzystanie w zależności od potrzeb i dostosowanego obciążenia w granicy posesji prywatnych na doi których prowadzą zjazdy z drogi głównej.

Odwodnienia liniowe posesja Wadowice

Odwodnienia liniowe WadowiceOdwodnienia liniowe WadowiceOdwodnienia liniowe Wadowice

ZOBACZ

Tym razem nasza firma dostarczyła produkowane przez nas odwodnienia liniowe klasy B125 i C250 na teren posesji prywatnej w mieście Wadowice, wytrzymałe korytka odwadniające zabezpieczają teren posesji przed wodą opadową która mogłaby dostawać się na nią z jezdni drogi dojazdowej, sam podjazd na posesję dzięki temu został odizolowany i dobrze chroniony przed zalaniem czy podtopieniem. System odwodnień liniowych o dużej przepustowości skutecznie będzie odprowadzał nadmiar napływającej wody deszczowej oraz wody powstałej w wyniku roztopów śniegu.

Odwodnienia liniowe stacja Koszalin

Odwodnienia liniowe KoszalinOdwodnienia liniowe KoszalinOdwodnienia liniowe Koszalin

ZOBACZ

Wytwarzone przez naszą firmę korytka odwadniające klasy E600 zostały zakupione i zainstalowane na terenie obiektu stacji paliw w Koszalinie, dzięki wytrzymałości naszych odwodnień liniowych i zastosowaniu do ich produkcji surowców najwyższej jakości surowców w tym betonu polimerowo-cementowego C55/C67 klasy E600 mogą być one intensywnie eksploatowane tam gdzie występuje intensywne natężenie ruchu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zainstalowanie systemu odwodnień liniowych na jednej ze stacji paliw w Koszalinie pozwoli na utrzymanie obiektu w ciągłym użyciu przez klientów niezależnie od intensywności opadów deszczu.

Odwodnienia liniowe Kraków małopolska

Odwodnienia liniowe Kraków małopolskaOdwodnienia liniowe Kraków małopolskaOdwodnienia liniowe Kraków małopolska

ZOBACZ

Skuteczne odprowadzanie wody z pobocza drogi jest kluczowym aspektem utrzymania infrastruktury drogowej w dobrym stanie. W miejscach, gdzie występują obfite opady deszczu, takich jak Kraków, konieczne jest wdrożenie odpowiednich systemów odwadniających, aby zapobiec powstawaniu kałuż, podmyć oraz uszkodzeń nawierzchni. W tym kontekście odwodnienia liniowe stanowią doskonałe rozwiązanie, zapewniając efektywny drenaż i ochronę dróg przed szkodliwymi skutkami nadmiaru wody.

 

Odwodnienia liniowe Włoszczowa

Odwodnienia liniowe WłoszczowaOdwodnienia liniowe WłoszczowaOdwodnienia liniowe Włoszczowa

ZOBACZ

Dzięki przewadze konkurencyjnej naszej firmy, nasze produkty którymi są wytrzymałe i nowoczesne kanały odwadniające (odwodnienia liniowe) są często wybierane na potrzeby różnych inwestycji budowlanych. Tym razem jako dostawca konkurencyjnych cenowo odwodnień liniowych dowieźliśmy nasze produkty na potrzeby nowo budowanej hali magazynowej przemysłowej w miejscowości Włoszczowa.  Ze względu na to że hala magazynowa przeznaczona jest do składowania towarów, bardzo istotne jest aby była odpowiednio zabezpieczona przed zalaniem podczas deszczów. Dzięki zastosowaniu skutecznych odwodnień liniowych o przemysłowej klasie obciążeń, zarówno plac sąsiadujący z halą magazynową jak i wnętrze hali zostało skutecznie odrenowane i zabezpieczone na przyszłość przed niespodziewanymi zalaniami i czy podtopieniami. Wykorzystanie korytek odwadniających klasy D400 i E600 umożliwia swobodny ruch pojazdów ciężarowych bez obawy o uszkodzenia kratek odwadniających czy samych korytek betonowych.

Odwodnienia liniowe boisko i plac zabaw Ostrów

Odwodnienia liniowe OstrówOdwodnienia liniowe OstrówOdwodnienia liniowe Ostrów

ZOBACZ

Produkowane przez naszą firmę Markpol lekkie korytka odwadniające znalazły zastosowanie w nowej inwestycji jaką była budowa boiska sportowego dla dzieci oraz placu zabaw w miescowości Ostrów. Dzięki zainstalowaniu ciągu odwadniającego wokoło całego obiektu zarówno boisko ze sztuczną nawierzchnią jak i gumowe podłoże placu zabaw zabezpieczone jest prawidłowo przed nadmiernym gromadzeniem się wody opadowej. Ze względu na to iż sztuczna nawierzchnia boiska jak i gumowe podłoże placu zabaw utrudnia wchłanianie i wsiąkanie deszczu, istotne było zewnętrzne odrenowanie które pozwoli na szybkie odprowadzanie nadmiaru wody.

 

Odwodnienia liniowe droga Wrocław

Odwodnienia liniowe droga WrocławOdwodnienia liniowe droga WrocławOdwodnienia liniowe droga Wrocław

ZOBACZ

W tym roku nasza firma dostarczyła dużą partię produkowanych przez nas odwodnień liniowych klasy D400 i E600 na potrzeby inwestycji drogowej związanej z przebudową infrastruktury komunikacyjnej drogi w pobliżu miasta Wrocław. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych odwodnień liniowych klasy D400 i E600 o dużej przepustowości, infrastruktura drogowa na tym odcinku została odpowiednio zabezpieczona przed podtopieniami. Skuteczne odprowadzanie wody pozwala na długotrwałe utrzymanie nośności samej nawierzchni jezdni oraz pobocza, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania drogi dla okolicznych mieszkańców. Dzięki naszym rozwiązaniom, inwestycja ta będzie mogła przez wiele lat służyć bez obawy o uszkodzenia spowodowane przez wodę, podtopienia czy podmywanie.

Odwodnienia liniowe rynek Limanowa

Odwodnienia liniowe LimanowaOdwodnienia liniowe LimanowaOdwodnienia liniowe Limanowa

ZOBACZ

W dążeniu do tworzenia przestrzeni miejskich, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także spełniają najnowsze standardy funkcjonalności i bezpieczeństwa, firma Markpol, wiodący producent odwodnień liniowych, przyczyniła się do rewitalizacji rynku miejskiego w okolicy miasta Limanowa. Przebudowa płyty głównej rynku wymagała zastosowania wydajnych i innowacyjnych odwodnień liniowych, które z powodzeniem dostarczyła nasza firma.

 

Odwodnienia liniowe Toruń

Odwodnienia liniowe ToruńOdwodnienia liniowe Toruń Odwodnienia liniowe Toruń

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Toruń - realizacja inwestycji parkingu. Markpol jest partnerem budowlanych dla inwestycja parkingowej w Toruniu. W dynamicznie rozwijającej się przestrzeni miejskiej Torunia, firma Markpol odegrała kluczową rolę w wsparciu realizacji inwestycji związanej z budową nowoczesnego kompleksu parkingowego. Nasza firma dostarczyła solidną grupę materiałów budowlanych, w tym kanałów odwadniających z betonu, które znalazły zastosowanie jako niezbędna infrastruktura odprowadzająca wody opadowe z powierzchni kompleksu parkingowego.

Odwodnienia liniowe Bielsko-Biała

Odwodnienie liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienie liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienie liniowe Bielsko-Biała

ZOBACZ

Markpol wspiera budowę przedszkola w Bielsko-Białej - solidne odwodnienia liniowe w działaniu - W ramach dynamicznego rozwoju infrastruktury edukacyjnej, jedno z nowo powstających przedszkoli w malowniczym Bielsko-Białej zdecydowało się na współpracę z firmą Markpol, cenionym producentem solidnych betonowych odwodnień liniowych. Inwestycja, związana z budową nowoczesnego przedszkola, zaowocowała zleceniem produkcji i dostarczenia naszych innowacyjnych produktów, które spełniły kluczową rolę w zabezpieczeniu otoczenia budynku przed ewentualnymi podtopieniami czy zalaniami wodą deszczową.

Odwodnienia liniowe Włocławek

Odwodnienia liniowe WłocławekOdwodnienia liniowe WłocławekOdwodnienia liniowe Włocławek

ZOBACZ

Markpol – partner w ochronie przestrzeni - ddwodnienia liniowe zostały zastosowane na na parkingu we Włocławku. W dzisiejszych czasach, rozwój infrastruktury parkingowej staje się kluczowym aspektem planowania miejskich przestrzeni. Dlatego też, firma Markpol, będąca cenionym producentem solidnych i profesjonalnych odwodnień liniowych, z dumą informuje o swoim udziale w dostarczeniu partii korytek odwadniających podczas budowy nowoczesnego parkingu naziemnego dla samochodów osobowych we Włocławku.

Odwodnienia liniowe Gliwice

Odwodnienia liniowe GliwiceOdwodnienia liniowe GliwiceOdwodnienia liniowe Gliwice

ZOBACZ

Realizacja zlecenia na odwodnienia liniowe w osiedlu mieszkaniowym w Gliwicach - Firma Markpol z dumą informuje o udanej realizacji zlecenia dotyczącego produkcji i dostarczenia solidnych betonowych odwodnień liniowych na potrzeby jednego z osiedli mieszkaniowych w malowniczym Gliwicach. Nasze innowacyjne rozwiązania odwadniające odegrały kluczową rolę w skutecznym zabezpieczeniu terenów osiedla przed skutkami obfitych opadów deszczu.

 

Odwodnienia na drodze powiatowej Limanowa

Odwodnienia na drodze powiatowej LimanowaOdwodnienia na drodze powiatowej LimanowaOdwodnienia na drodze powiatowej Limanowa

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe firmy Markpol wspierają modernizację drogi powiatowej w Limanowej - W dzisiejszych czasach, rozwój infrastruktury drogowej odgrywa kluczową rolę w poprawie komfortu życia mieszkańców oraz sprzyja rozwojowi gospodarczemu danego regionu. Jednym z istotnych aspektów modernizacji dróg jest skuteczne zarządzanie wodą opadową, aby unikać problemów związanych z zalaniem i podtopieniem. Firma Markpol, jako renomowany producent odwodnień liniowych, odegrała istotną rolę w dostarczeniu niezbędnych rozwiązań dla inwestycji budowlanej związanej z modernizacją drogi powiatowej w Limanowej.

Odwodnienia liniowe market Wrocław

Odwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe Wrocław

ZOBACZ

Betonowe Odwodnienia Liniowe Klasy B125 – Kluczowe Rozwiązanie dla Marketu Spożywczego w Wrocławiu - W dynamicznie rozwijającej się przestrzeni handlowej miasta Wrocław, inwestor związany z budową jednego z marketów spożywczych doskonale zrozumiał, jak istotne jest właściwe zarządzanie wodą opadową. W tym kontekście, wybór betonowych odwodnień liniowych klasy B125 dostarczanych przez naszą firmę okazał się kluczowym elementem strategii odwadniania przeciwdeszczowego tego obiektu.

 

Odwodnienia liniowe zastosowane pod domem kultury w Katowicach

Odwodnienia liniowe zastosowane pod domem kultury w KatowicachOdwodnienia liniowe zastosowane pod domem kultury w KatowicachOdwodnienia liniowe zastosowane pod domem kultury w Katowicach

ZOBACZ

Zastosowanie Odwodnień Liniowych Markpol w Przebudowie Chodnika i Ulicy przy Domu Kultury w Katowicach. W ostatnich latach rozwój infrastruktury miejskiej stał się nieodłącznym elementem postępującej urbanizacji. W tym kontekście, odwodnienia liniowe odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i funkcjonalności miejsc publicznych. Firma Markpol, specjalizująca się w produkcji odwodnień liniowych betonowych klasy B125 i C250 z pokrywą z żeliwnej kratki, miała zaszczyt wziąć udział w przebudowie chodnika i ulicy przy Domu Kultury w Katowicach.

Odwodnienia liniowe - zastosowanie na drodze gminnej w Zakopane

Odwodnienia liniowe - droga ZakopaneOdwodnienia liniowe - droga ZakopaneOdwodnienia liniowe - droga Zakopane

ZOBACZ

Nowoczesne korytka oddwadniające wprowadzają nową jakość podczas inwestycji drogowej w Zakopanem. Remont i przebudowa dróg gminnych to nie tylko poprawa infrastruktury, ale także szansa na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jednym z kluczowych elementów takich inwestycji są korytka odwadniające, zwane również odwodnieniami liniowymi. W Zakopanem, podczas gminnej inwestycji związanej z remontem i przebudową drogi gminnej, zdecydowano się na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań firmy Markpol, które spełniają najwyższe standardy jakości i skuteczności.

 

Montaż odwodnień liniowych podczas przebudowy drogi powiatowej Nowy Targ

Odwodnienia liniowe - Nowy TargOdwodnienia liniowe - Nowy TargOdwodnienia liniowe - Nowy Targ

ZOBACZ

Montaż odwodnień liniowych betonowych zastosowane podczas przebudowy drogi powiatowej w Nowym Targu to innowacyjne rozwiązania dla efektywnego odprowadzania wód opadowych. Montaż odwodnień liniowych betonowych zastosowane podczas przebudowy drogi powiatowej w Nowym Targu to innowacyjne rozwiązania dla efektywnego odprowadzania wód opadowych.

Odwodnienia liniowe monolityczne Warszawa

Odwodnienia liniowe monolityczne WarszawaOdwodnienia liniowe monolityczne WarszawaOdwodnienia liniowe monolityczne Warszawa

ZOBACZ

Innowacyjne odwodnienia liniowe monolityczne Markpol - Rewolucja estetyki i efektywności - inwestycja w Warszawie. W dzisiejszych czasach, rozwój infrastruktury drogowej wymaga nie tylko funkcjonalności, ale także harmonii z otoczeniem miejskim. Nasza firma, Markpol, przyczyniła się do rewolucji w dziedzinie odwodnień liniowych, dostarczając innowacyjne odwodnienia monolityczne, które nie tylko doskonale odprowadzają wodę, ale także wkomponowują się w krajobraz miejski. W ostatniej inwestycji drogowej w stolicy Polski, Warszawie, nasze produkty znalazły swoje zastosowanie, redefiniując standardy estetyki i efektywności.

 

Zastosowanie odwodnień liniowych w inwestycjach budowlanych Śląsk

Odwodnienia liniowe - inwestycje ŚląskOdwodnienia liniowe - inwestycje ŚląskOdwodnienia liniowe - inwestycje Śląsk

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe to innowacyjne rozwiązania, które odgrywają kluczową rolę w projektach budowlanych. Są one zaprojektowane tak, aby skutecznie odprowadzać wodę z powierzchni, zapobiegając tym samym powstawaniu zastoisk i uszkodzeniom. W przeciwieństwie do tradycyjnych odwodnień punktowych, odwodnienia liniowe działają na większych obszarach, umożliwiając bardziej efektywne gromadzenie i odprowadzanie wody. Ich popularność w branży budowlanej stale rośnie, ponieważ przynoszą wiele korzyści. W tym artykule przedstawimy, dlaczego odwodnienia liniowe są niezwykle ważne dla projektów budowlanych.

Odwodnienia liniowe - korytka odwadniające Dębica

Betonowe korytka odwadniające Markpol - solidne rozwiązanie podczas przebudowy peronu w Dębicy

Odwodnienia liniowe - korytka odwadniające DębicaOdwodnienia liniowe - korytka odwadniające DębicaOdwodnienia liniowe - korytka odwadniające Dębica

ZOBACZ

W ostatnich pracach przebudowy peronu na stacji kolejowej w malowniczym mieście Dębica, zastosowanie betonowych korytek odwadniających dostarczonych przez firmę Markpol okazało się kluczowym elementem w utrzymaniu efektywnego systemu odprowadzania wody i zabezpieczeniu peronu przed szkodliwym działaniem wilgoci. Markpol, jako uznany producent innowacyjnych rozwiązań odwodnieniowych, wnieść do projektu nie tylko solidne materiały, ale także zaawansowane technologiczne podejście.

 

Odwodnienia liniowe - peron Katowice Ochojec

Jesteśmy dumni z udziału firmy Markpol w najnowszych pracach budowlanych nad peronem kolejowym w dzielnicy Ochojec.

Odwodnienia liniowe - peron Katowice OchojecOdwodnienia liniowe - peron Katowice OchojecOdwodnienia liniowe - peron Katowice Ochojec

ZOBACZ

Dzięki zaawansowanym odwodnieniom liniowym, dostarczonym przez Markpol, projekt zyskał solidny fundament dla bezpiecznych i efektywnych podróży kolejowych. Odwodnienia liniowe Markpol nie tylko skutecznie odprowadzają wodę deszczową, ale także chronią peron przed problemami związanymi z wilgocią. To kluczowe dla utrzymania trwałości nawierzchni i zapewnienia bezpieczeństwa pasażerów. W trakcie prac budowlanych firma Markpol nie tylko dostarczyła produkty, ale także aktywnie współpracowała z zespołem budowlanym, dostarczając wsparcie techniczne i ekspertyzę. To partnerskie podejście pozwoliło na optymalne wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez Markpol. Dlaczego odwodnienia liniowe są tak kluczowe w budowie peronu kolejowego? Odpowiedź jest prosta – efektywne odprowadzanie wody minimalizuje ryzyko powstania kałuż czy uszkodzeń nawierzchni, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort i bezpieczeństwo podróżujących. Firma Markpol, jako lider w dziedzinie odwodnień liniowych, ponownie udowodniła swoją zaawansowaną technologię i zaangażowanie w projekty infrastrukturalne. Dzięki ich produktom dzielnica Ochojec wzbogaciła się o nowoczesny peron kolejowy, gotowy na lata intensywnego ruchu kolejowego.

Odwodnienia liniowe - peron Katowice Murcki

Solidne fundamenty infrastruktury kolejowej - odwodnienia liniowe z betonu podczas remontu peronu w Murckach - Katowice

Odwodnienia liniowe - peron Katowice MurckiOdwodnienia liniowe - peron Katowice MurckiOdwodnienia liniowe - peron Katowice Murcki

ZOBACZ

W najnowszych pracach remontowych nad infrastrukturą kolejową w dzielnicy Murcki, firma Markpol odegrała kluczową rolę, dostarczając swoje wytrzymałe odwodnienia liniowe z betonu. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko przyczyniło się do efektywnego odprowadzania wody, ale także zabezpieczyło peron kolejowy przed potencjalnymi problemami związanymi z wilgocią, podkreślając jednocześnie znaczenie solidnych fundamentów dla bezpieczeństwa i trwałości infrastruktury kolejowej.

 

Odwodnienia liniowe Racibórz

Firma Markpol dostarcza odwodnienia liniowe i korytka odwadniające podczas remontu cmentarza w Raciborzu.

Odwodnienia liniowe w RaciborzuOdwodnienia liniowe w RaciborzuOdwodnienia liniowe w Raciborzu

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Świątniki

Firma Markpol Dostarcza odwodnienia liniowe do inwestycji budowlanej w Świątnikach. W dzisiejszym dynamicznym środowisku budowlanym, każdy element projektu ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego sukcesu inwestycji.

Odwodnienia liniowe ŚwiątnikiOdwodnienia liniowe ŚwiątnikiOdwodnienia liniowe Świątniki

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Katowice Kostuchna

Markpol - Producent odwodnień liniowych betonowych - wsparcie dla przebudowy infrastruktury kolejowej w Katowicach.

Odwodnienia liniowe Katowice KostuchnaOdwodnienia liniowe Katowice KostuchnaOdwodnienia liniowe Katowice Kostuchna

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - Łódź - przebudowa peronu

Łódź, dynamicznie rozwijające się miasto, przemierza kolejny etap modernizacji infrastruktury kolejowej, a jednym z kluczowych elementów tego procesu jest nowy peron na głównej stacji kolejowej. Firma Markpol, uznana za producenta najwyższej jakości odwodnień liniowych, została wybrana jako dostawca, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które stanowią solidną podstawę dla tego nowoczesnego obiektu.

Odwodnienia liniowe ŁódźOdwodnienia liniowe ŁódźOdwodnienia liniowe Łódź

ZOBACZ

Wybór dostawcy odwodnień liniowych dla peronu stacji kolejowej to decyzja strategiczna, mająca wpływ na trwałość i efektywność infrastruktury. Firma Markpol zyskała uznanie dzięki swojej renomie, innowacyjnym rozwiązaniom oraz zdolności dostarczania produktów spełniających najwyższe standardy.

 

Odwodnienia liniowe - prace drogowe pod Krakowem

Przebudowa infrastruktury drogowej pod Krakowem to przedsięwzięcie o kluczowym znaczeniu dla poprawy bezpieczeństwa, płynności ruchu oraz estetyki miejskiego krajobrazu. Firma Markpol, znana z dostarczania innowacyjnych rozwiązań odwodnieniowych, odegrała istotną rolę w tych pracach, dostarczając liniowe odwodnienia, które stanowią solidny fundament dla nowoczesnej infrastruktury drogowej.

Odwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe Kraków

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Markpol to solidność i wydajność - Liniowe odwodnienia Markpol to produkty, które łączą w sobie solidną konstrukcję, nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Zaprojektowane z myślą o efektywnym odprowadzaniu wody deszczowej, odwodnienia te spełniają kluczową rolę w utrzymaniu nawierzchni drogowej w doskonałych warunkach.

Odwodnienia liniowe Jasło

Produkowane przez naszą firmę korytka odwadniające znajdują częste zastosowanie na różnego typu obiektach sportowych na wolnym powietrzu. Jak wiadomo w naszym kraju opady deszczu występują bardzo często i niezbędnym jest utrzymanie ich w stanie dostępności i funkcjonalności bez względu na zmienne warunki atmosferyczne. Tym razem nasze odwodnienia liniowe zostały zainstalowane na obiekcie sportowym jakim jest boisko w miejscowości Jasło.

Odwodnienia liniowe JasłoOdwodnienia liniowe JasłoOdwodnienia liniowe Jasło

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe dworzec Zakopane

Nowa realizacja - przebudowa i remont dworca kolejowego w miejscowości Zakopane. Produkty firmy Markpol znalazły zastosowanie przy remoncie i przebudowie peronów dworca kolejowego w Zakopanem. Dzięki wysokiej wydajności w skutecznym odprowadzaniu wody opadowej zainstalowane kanały odwadniające będą zabezpieczały sam obiekt jak i osoby podróżujące przed zalegajacą wodą deszczową gromadzącą się na dworcu w czasie opadów.

Odwodnienia liniowe ZakopaneOdwodnienia liniowe ZakopaneOdwodnienia liniowe Zakopane

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Miliardowice

Jedną z bieżących inwestycji, na które dostarczone zostały odwodnienia liniowe produkowane przez naszą firmę był remont otoczenia kościoła - parkingu dla samochodów o brukowanej nawierzchni przy kościele w Miliardowicach. Nowy parking dzięki naszym odwodnieniom będzie mógł spełniać swoje funkcje niezależnie od pogody.

Odwodnienia liniowe MiliardowiceOdwodnienia liniowe MiliardowiceOdwodnienia liniowe Miliardowice

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe nowa inwestycja Gdańsk

Firma Markpol jest producentem wysokiej klasy odwodnień liniowych które często są wykorzystywane na potrzeby liniowego odprowadzania wody w różnego typu obiektów. Są to zarówno obiekty prywatne jak realizaowane przez gminy i urzędy miast. Tym razem dostarczyliśmy nasze produkty (kanały odwadniające) aż na drugi koniec Polski - do miasta Gdańsk.

Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Busko-Zdrój

Nasza firma dostarczyła odwodnienia liniowe na potrzeby realizacji inwestycji budowlanej w miejscowości Busko-Zdrój w województwie świętorzystkim. Nasze kanały odwadniające znalazły zastosowanie na obiekcie stadionu miejskiego.

Odwodnienia liniowe Busko-ZdrójOdwodnienia liniowe Busko-ZdrójOdwodnienia liniowe Busko-Zdrój

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe nowa inwestycja Gdańsk

Firma Markpol jest producentem wysokiej klasy odwodnień liniowych które często są wykorzystywane na potrzeby liniowego odprowadzania wody w różnego typu obiektów. Są to zarówno obiekty prywatne jak realizaowane przez gminy i urzędy miast. Tym razem dostarczyliśmy nasze produkty (kanały odwadniające) aż na drugi koniec Polski - do miasta Gdańsk.

Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023Odwodnienia liniowe Gdańsk 2023

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe osiedle domków Katowice

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji budowlanej inwestycji dla potrzeb której firma Markpol dostarczyła produkowane odwodnienia liniowe. Nasze kanały i korytka odwadniające zostały zainstalowe na osiedlu domków jednorodzinnych w mieście Katowice.

Odwodnienia liniowe Katowice domki jednorodzinne 2023Odwodnienia liniowe Katowice domki jednorodzinne 2023Odwodnienia liniowe Katowice domki jednorodzinne 2023

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Tarnów i okolice

Produkowane przez naszą firmę liniowe odwodnienia znajdują zastosowanie praktycznie z każdej części naszego kraju. Poniżej załączamy fotografie realizacji i galerie inwestycji, na które dostarczyliśmy nasze odwodnienia liniowe w rejonie miasta Tarnów i okolic.

Odwodnienia liniowe Tarnów 2023Odwodnienia liniowe Tarnów 2023Odwodnienia liniowe Tarnów 2023

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe dla KWK Silesia

Nasza firma produkuje odwodnienia liniowe również dla najcięższych klas obciążeniowych - mają one zastosowanie w obszarach industrialnych oraz na terenach przemysłowych gdzie odbywa się ruch pojazdów ciężkich. Mieliśmy możliwość i okazję dostarczyć wytwarzane przez nas odwodnienia liniowe do zastosowania na terenie kopalnik KWK silesia w Czechowicach.

Odwodnienia liniowe KWK Silesia Czechowice PszczynaOdwodnienia liniowe KWK Silesia Czechowice PszczynaOdwodnienia liniowe KWK Silesia Czechowice Pszczyna

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Szczawnica

Przedstawiamy wybrane zdjęcia z licznych realizacji w których użyto odwodnień liniowych firmy Markpol w okolicach Nowego Sącz. Poniżej zdjęcia z zastosowania naszych produktów w miejscowości Szczawnica. Nasze odwodnienia liniowe znalazły zastosowanie przy odwadnianiu chodników ruchu pieszego w ciągu komunikacyjnym wzdłuż drogi.

Odwodnienia liniowe SzczawnicaOdwodnienia liniowe SzczawnicaOdwodnienia liniowe Szczawnica

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Białystok

Ze względu na właściwości oraz trwałość naszych odwodnień liniowych i innego asortymentu związanego z infrastrukturą odwadniajacą, znajdują one skuteczne i trwałe zastosowanie również tam gdzie występuje duże natężenie ruchu. Jedną z inwestycji na którą dostarczyliśmy nasze produkty była przebudowa i modernizacja peronu kolejowego w miejscowości w pobliżu miasta Białystok. Poniżej załączamy zdjęcia ilustrujące montaż naszych odwodnień liniowych na w/w peronie.

Odwodnienia liniowe BiałystokOdwodnienia liniowe BiałystokOdwodnienia liniowe Białystok

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Wrocław

Galeria zdjęć związanych z realizacją przebudowy peronu stacji kolejowej po Wrocławiem. Na potrzeby inwestycji modernizacji stacji kolejowej nasza firma dostarczyła odwodnienia liniowe różnych klas obciążeniowych w zależności od miejca ich instalacji oraz przeznaczenia funkcjonalnego.

Odwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe Wrocław

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Bielsko-Biała

Siedziba firmy Markpol znajduje się w sąsiedztwie miasta Bielsko-Biała, i niedawno mieliśmy okazje właśnie tam zawieść nasze odwodnienia liniowe zamówione na potrzeby inwestycji budowlanego w centrum miasta. Zastosowane do montażu koryta odwadniające betonowe z pokrywą żeliwną zostały zainstalowane w miejscach gdzie odbywa się nie tylko ruch pieszy ale również samochodów osobowych i dostawczych związany z dojazdem do placówek firm usługowych.

Odwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-Biała

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Poznań

Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych miejscach i wszelakich przeznaczeniach. Tym razem dostarczyliśmy odwodnienia liniowe betonowe szczelinowe na potrzeby zainstalowania ich na jednej ze stacji paliw. Odwodnienia liniowe szczelinowe betonowe w estetyczny sposób komponują się z resztą otoczenia oraz skutecznie spełniają swoją rolę odprowadzając nadmiar wody opadowej z miejsc z ktorych powinna ona być na bieżąco odbierana do instalacji ściekowej.

Odwodnienia liniowe szczelinowe PoznańOdwodnienia liniowe szczelinowe PoznańOdwodnienia liniowe szczelinowe Poznań

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Żywiec

Jako zakład produkujący szeroki asrotyment odwodnień liniowych mających wszechstronne zastosowania w różnych rodzajach inwestycji, nasze odwodnienia liniowe dostarczamy także na potrzeby inwestycji zwiazanych z infrastrukturą obiektów użyteczności publicznej. Tym razem mieliśmy okazję dostarczyc odwodnienia liniowe na potrzeby prac remontowych przy urzędzie miasta w Żywcu.

Odwodnienia liniowe ŻywiecOdwodnienia liniowe Żywiec Odwodnienia liniowe Żywiec

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Bytom

Przedstawiamy kilka zdjęć iwnestycji do której realizaji liniowe odwodnienia zostały dostarczone przez producenta czyli firmę Markpol. Nasze kanały odwadniające znalazly zastosowanie w jednym z zakładów przemysłowych na terenie miasta Bytom. Nasza firma często zaopatruje w odwodnienia liniowe liczne inwestycje na terenie województwa śląskiego.

Odwodnienia liniowe BytomOdwodnienia liniowe BytomOdwodnienia liniowe Bytom

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Węgierska Górka

Nasza firma dostarczyła swoje produkty na potrzeby inwestycji w miejscowości Węgierska Górka na żywiecczyźnie. Wyprodukowane przez Markpol odwodnienia liniowe zostały użyte w zabudowie odprowadzania wód opadowych z otoczenia sąsiadującego z nowopowstałym kompleksem handlowym w tej miejscowości.

Odwodnienia liniowe Węgierska GórkaOdwodnienia liniowe Węgierska GórkaOdwodnienia liniowe Węgierska Górka

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Lublin

Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z jednej z realizacji na którą nasza firmą dostarczyła odwodnienia liniowe. Nasze odwodnienia liniowe znalazły zastosowanie w odprowadzaniu wody opadowej z terenu mieszkalno-usługowego w mieście Lublin.

Odwodnienia liniowe LublinOdwodnienia liniowe Lublin Odwodnienia liniowe Lublin

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Inwestycja Limanowa

Nasza firma zaopatrzyła w odwodnienia liniowe inwestycje w gminie Limanowa. Zastosowane zostały odwodnienia liniowe klasy D400 w które zostały wyposażone obrzeża dróg i chodników dla ruchu samochodowego i pieszego.

Odwodnienia liniowe LimanowaOdwodnienia liniowe Limanowa Odwodnienia liniowe Limanowa

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe w Rabce Zdroju

Inwestycja związana z remontem dróg w podgórskiej miejscowości Rabka Zdrój w małopolsce. Nasza firma dostarczyła odwodnienia liniowe na potrzeby przebudowy i remontu infrastruktury drogowej w tej miejscowości. Do prac budowlanych zostały wykorzystane produkowane przez Markpol korytka odwadniające klasy D400.

Odwodnienia liniowe w Rabce ZdrojuOdwodnienia liniowe w Rabce Zdroju Odwodnienia liniowe w Rabce Zdroju

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - Inwestycja w Wadowicach

Markpol produkuje wytrzymałe odwodnienia liniowe często wykorzystywane na terenie województw małopolska i śląsk. Tym razem zostały wyprodukowane i dostarczone odwodnienia liniowe na potrzeby nowej inwestycji realizowanej w mieście Wadowice.

Odwodnienia liniowe w WadowicachOdwodnienia liniowe w Wadowicach Odwodnienia liniowe w Wadowicach

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe - Inwestycja w Bielsku-Białej

Nasznym klientem tym razem było nowe osiedle mieszkaniowe w mieście Bielsko-Biała. Na potrzeby tej inwestycji nasza firma dostarczyła odwodnienia liniowe w różnych klasach obciażeń w zależności od miejsca zastosowania oraz przeznaczenia funkcjonalnego.

Odwodnienia liniowe w Bielsku-BialejOdwodnienia liniowe w Bielsku-Bialej Odwodnienia liniowe w Bielsku-Bialej

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Zwardoń

Kolejną z wielu naszych realizacji, na które firma Markpol dostarczyła dużą ilość odwodnień liniowych była miejscowość Zwardoń. Nasze odwodnienia znalazły zastosowanie podczas przebudowy i remontu peronu stacji kolejowej w tej miejscowości.

Odwodnienia liniowe w ZwardońOdwodnienia liniowe w Zwardoń Odwodnienia liniowe w Zwardoń

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe w Nowym Sączu

Firma Markpol jest producentem i dostawcą odwodnień liniowych dla robót budowlanych przy drogach publicznych i inwestycjach prywatnych. Tym razem dostarczyliśmy kanały odwadniające użyte podczas remontu dróg gminnych w miejscowości Nowy Sącz.

Odwodnienia liniowe LimanowaOdwodnienia liniowe Limanowa Odwodnienia liniowe Limanowa

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Inwestycja Poznań

Jako producent odwodnień liniowych zauważamy coraz częszczą chęć projektowania odwodnieni spadowych firma Markpol posiada szeroką ofertę odwodnień liniowych. Inwestycja prywatna w okolicach Poznania zastosowane kanały spadkowe w klasie D400. Odwodnienia liniowe spadowe firmy markpol mają 20 odcinkowy spad. Odwodnienie firmy handlującej materiałami budowlanymi w mieście Poznań zamontowane odwodnienia spadowe firmy Markpol w klasie D400. W miejscach w ktorych nie mamy możliwości uzyskania spadu terenenu , montuje się kanały spadowe , nasza firma posiada różne typy w ciągach.j

Odwodnienia liniowe PoznańOdwodnienia liniowe Poznan Odwodnienia liniowe Poznań

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Zodiak Kraków

Najczęśniej wybierany produkt dla garaży podziemnych sprzedawany przez firmę Markpol na zdjęciu odwodnienie w klasie C250 z okuciami boków. Garaże podziemne w nowych apartamentach często odwodnione są poprzez założenia odwodnieni liniowych nasza firma polceca kanały w klasie C25. Odwodnienia liniowe betonowe w klasie C250 z okuciami boków z blachy ocynkowanej jest to model najczęściej wybierany dla zastosowania. Odwodnienia liniowe produkowane przez firmę Markpol znajdują zastowanie do odwodnieni garaży podziemnych. Odwodnienie posadzki betonowej garażu podziemnego na osiedlu w Krakowie zamontowane odwodnienie liniowe firmy Markpol w klasie C250. W Krakowie nasza firma zrealizowała kilka inwestycji dla lokalnych deweloperach na zdjęciu osiedle w krakowie i zrealizowany garaż podziemny.

Odwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe Kraków Odwodnienia liniowe Kraków

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Warszawa

Odwodnienia liniowe zainstalowane w szkole podstawowej w miejscowości pod Warszawą.

Odwodnienia liniowe WarszawaOdwodnienia liniowe Warszawa Odwodnienia liniowe Warszawa

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Poznań

Myjnia wielostanowiskowa w Poznaniu, użyto odwodnienia liniowe w klasie D400 o szeokości 250mm i wysokości 300mm. Myjnia wielostanowiskowa powstała w miejscowości w województwie wielkopolskim do jej budowy zostały wykorzystane odwodnienia liniowe Markpol. Markpol w 2020 roku zrealizował dostarczenie 100m odwodnienia liniowego dla inwestycji budowy myjni wielostanowskowej w Poznaniu kanały. Kanały odwodnienia liniowego wykonanene z żelbetu , zbrojonego betonu o dużej wytrzymałości na siły niszczące. Ciąg odwodnieni liniowych zastosowany w Poznaniu dobrane zostały odwodnienia o szerokości hydraulicznej dn 200mm są wstanie odebrać z niego wodę.

Odwodnienia liniowe PoznańOdwodnienia liniowe Poznań Odwodnienia liniowe Poznań

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Gdańsk

Na zdjęciu realizacja inwestycji dla firmy z okolic Gdanska zastosowane zostały odwodnienia firmy Markpol w klasie D400 intesywny ruch w firmie transportowej. Wjazdy do zakładów pracy wymagają użycia odwodnieni liniowych o zwiększonych parametrach wytzymałościowych klasa D400 jest tu odpowiednia, zapewnia ruch samochodów. Kanały zbrojone w klasie D400 wykonane z betonu C35C45 z okuciami stalowymi swietnie sprawdzają się w miejscach intensywnie eksporowanych. Na wielkopowierzchniowych parkingach na których poruszają się wuzki widłowe , niezwykle ważne jest dobranie prawidłowego odwodnienia liniowego. Firma Markpol producent odwodnieni liniowych specjalizuje się w produkcji kanałów żelbetowych o silnej konstrucji umożliwiającej długą i bezawaryjną pracę w. Parkingi dla dużych firm produkcyjnych zazwyczaj stwarzają bardzo trudne warunki dla odwodnieni liniowych, prawidłowo dobrane zaczynają się od klasy D400.

Odwodnienia liniowe gdańskOdwodnienia liniowe gdańsk Odwodnienia liniowe gdańsk

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe we Wrocławiu

Ciąg odwodnień liniowych użyty na inwestycji we Wrocławiu , Markpol odwodnienia liniowe dostarczył 198 m odwodnień betonowych z kratką żeliwną C250. Odwodnienia liniowe firmy Markpol od dłużeszego czasu są obecne na licznnych inwestycjach w województwie dolnośloskim w którym powstaje coraz. Kanały betonowe wzmocnione okuciem z blachy ocynkowanej w klasie C250 są przystosowane do ruchu intensywnego ruchu samochodów osobowcyh lub. Posadzki w garażach podziemnych zregóły wymagają użycia odwodnienia liniowego na zdjęciu kanały firmy Markpol producenta odwodnieni liniowych. Wjazdy do garaży na dużych osiedlach wymagają zastosowanie odwodnienia liniowego w klasie D400 najlepiej zbrojonego firma Markpol dostacza.

Odwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe Nowy sącz Odwodnienia liniowe Wrocław

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Nowy Sącz

Inwestycja jednego z naszych klientów z Nowego Sącza. Na zdjęciu odwodnienia liniowe tworzywowe w klasie C250 łączone na pióro-wpóst pod kątem. Odwodnienia liniowe z tworzywa sztucznego w klasie B125 z kratką poliamidową, zastosowane na jednym z garaży podziemnym w Nowym sączu. Odwodnienie liniowe z tworzywa sztucznego z kratką poliamidową B125. Kanały gdy są prawidłowo zamontowane nadają się do montażu w garażach. Odwodnienie liniowe z tworzywa sprawdza sie w garażach podziemnych pod warunkiem odpowiedniego zamontowania, tylko wtedy wytrzymuje i zdaje egzamin. W 2021 r mieliśmy okazję dostarczenia 200 m kanałów w klasie C250 z tworzywa , porządnie zamontowane zdają egzamin w dłuższym czasie. w 2021 r mieliśmy okazję dostarczyć odwodnienia liniowe dla jednego z naszych zaprzyjażnionych deweloperów, z okolic Nowego sącza, firma zakupiła odwodnienia liniowe.

Odwodnienia liniowe Nowy sączOdwodnienia liniowe Nowy sącz Odwodnienia liniowe Bielsko-Biała

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Rzeszów

Do zagospodarowania wody opadowej na stacji paliw zdecydowanie nadają się odwodnienia liniowe które coraz częściej są wykorzystywane na takich obiektach. Firma Markpol producent odwodnieni liniowych dostarczył ok 90 szt odwodnieni liniowych żelbetowych w klasie D400 o szerokości dn 150mm, oraz 230. Kanały żelbetowe o podwyższonej wytrzymałości wyprodukowanej przez firmę Markpol charakteryzują się dużą wytzymałością dzięki zbrojeniu stalowemu. Odwodnienie stacji w Rzeszowie kanały firmy Markpol szerokie na 300mm w klasie D400 . Inwestycja zrealizowane przez Podkarpacką firmę brukarską zaopatrującą się w nasze odwodnienia. W Rzeszowie zrealizowaliśmy stację paliw moja , wykorzystane zostały kanały odwadniające w klasie D400 o dużym przekroju hydraulicznym dn 230. Odwodnienia liniowe nowe

Odwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-Biała

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Bielsko-Biała

Dobór odpowiedniego odwodnienia liniowe do więcej niż połowa sukcesu dla długiego i bezproblemowego użytkowania, widzimy odwodnienie w klasie C250 zamontowane. Kanały betonowe wzmocnione okuciem z blachy ocynkowanej , kratki przykręcane centralnie w klasie C250 idealnie nadają się dla aut dostawczych w miejscach intensywej eksploatacji. Na zdjęciu odwodnienie przykrawężnikowe w klasie C250 zamontowane w jednym z Bielskich zakładów produkcyjnych.

Odwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-BiałaOdwodnienia liniowe Bielsko-Biała

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Konin

Coraz częściej odwodnienia liniowe wykonane z tworzywa zyskują w oczach projektantów którzy wykorzystują je w swoich projektach. Na zdjęciu realizacja w miejscowości Katowice. Odwodnienia z tworzywa sztucznego sprawdzają się w miejscach gdzie nie występuje ruch pojazdów, na zdjęciu odwodnienia zamontowane w Katowicach. Osiedle mieszkalne w miejscowości Katowice, dostarczyliśmy 200 szt odwodnieni liniowych z tworzywa z rusztem tworzywowym, kanały przeznaczone są dla ruchu pieszego. W miejscach nie narażonych na ruch pojazdów osobowych proponujemy odwodnienie liniowe z tworzywa sztucznego, idealnie nadają sie z rusztem tworzywowym który nie rdzewieje i jest trwały.

Odwodnienia liniowe KoninOdwodnienia liniowe KoninOdwodnienia liniowe Konin

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe na osiedlu w Katowicach

Coraz częściej odwodnienia liniowe wykonane z tworzywa zyskują w oczach projektantów którzy wykorzystują je w swoich projektach. Na zdjęciu realizacja w miejscowości Katowice. Odwodnienia z tworzywa sztucznego sprawdzają się w miejscach gdzie nie występuje ruch pojazdów, na zdjęciu odwodnienia zamontowane w Katowicach. Osiedle mieszkalne w miejscowości Katowice, dostarczyliśmy 200 szt odwodnieni liniowych z tworzywa z rusztem tworzywowym, kanały przeznaczone są dla ruchu pieszego. W miejscach nie narażonych na ruch pojazdów osobowych proponujemy odwodnienie liniowe z tworzywa sztucznego, idealnie nadają sie z rusztem tworzywowym który nie rdzewieje i jest trwały.

Odwodnienia liniowe KatowiceOdwodnienia liniowe KatowiceOdwodnienia liniowe Katowice

ZOBACZ

 

Odwodnienie w posadzce garażu we Wrocławiu

Dobrze zainstalowane odwodnienie z tworzywa nadaje się do posadzek betonowych, z uwaga na niską cenę jest alternatywną do zdecydowanie droższych koryt polimerowych. Nasza firma może pochwalić się coraz większą liczbę sprzedanych odwodnieni liniowych w garażach podziemnych apartamentów. Odwodnienie liniowe w klasie D400 zamontowane w bramie wjazdowej apartamentowca we Wrocławiu, spody wykonane są z żelbetu, a góry z kratki żeliwnej w klasie D400. Odwodnienie posadzki apartamentu, użyte kanały z tworzywa sztucznego z kratkami żeliwnymi C250. Kratki zabezpieczeno powłoką antykorozyjną. Wjazdy do garaży apartamentowców z uwagi na sporą częstotliwość aut muszą być klasy Min C250 wzmocnione okuciem krawędzi. Wjazdy do garaży podziemnych apartamentów wymagają zastosowania odwodnienia liniowego w klasie minimum C250 z okuciami krawędzi kanałów.

Odwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe WrocławOdwodnienia liniowe Wrocław

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - Opole

Kanały z tworzywa sztucznego wykorzystane w garażu podziemnym w Opolu. Dobrze zamontowane posłuży latami kratki w klasie C250 po kilku latach eksplatacji. Kratki w klasie C250 przykręcane centralnie. Zastosowane w kanałach z tworzywa sztucznego, na zdjęciu wbudowane w posadzce bloku w Opolu. Odwodnienie garażu podziemnego w Opolu. Użyto odwodnienień z tworzywa sztucznego z kratką żeliwną C250. Zdjęcie zrobione po 4 latach użytkowania. Odwodnienie posadzki, garażu apartamentowca w Opolu wykorzystane odwodnienia Markpol.

Odwodnienia liniowe OpoleOdwodnienia liniowe OpoleOdwodnienia liniowe Kraków

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe - osiedle Kraków

Kraków od dawna przyciąga inwestorów z całej Polski coraz liczniejsze obiekty mieszkalne potrzebują odpowiedniego zagospodarowania opadomi, w Krakowie. Kanały żelbetowe w klasie D400 zamontowane na jednej z Krakowskich inwestycji deweloperskich. odwodnienie parkingu w nowoczesnym stylu. Zaprojektowane dla Krakowskiego dewelopera. Wykorzystano odwodnienia liniowe szeokości 200mm w klasie D400. Odwodnienie w klasie C250 docięte pod kątem prostym, kratki zabezpieczone powłoką antykorozyjną. Podwyższony ruch na osiedlach mieszkalnych stanowi wyzwanie dla jakości odwodnienia liniowego. Nasza firma rekomenduje klasy od D400 dostęone w ofercie naszej firmy. Realizacja firmy Markpol w mieście Kraków, który zmienia swoje oblicze coraz to nowszymi architektonicznie urozmaiconymi budowlami z wykorzystaniem naszych odwodnień.

Odwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe Kraków

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - Dworzec Kraków Swoszowice

Odwodnienie przejścia dla pieszych przy dworcu w Swoszowicach , kraków . Kanały wzmocnione okuciem z blachy ocynkowanej z kratką żeliwną C250. Parking dla aut przy dworcu w Krakowie, odwodnienie liniowe do odprowadzania wody dostarczone przez firmę Markpol, kanały żelbetowe zbrojone z kratkami żeliwnymi D400. Parking przy dworcu w Swoszowicach, Kraków, użyte odwodnienie żelbetowe w klasie D400, nośność kanału dla terenów o dużym natężeniu ruchu. Rewitalizacja dworca w Krakowie na zdjęciu zastosowane odwodnienie liniowe w klasie D400. W tym roku mieliśmy okacje dostarczyć kanały na budowę dworca Kolejowego w krakowie, z uwagi na dużą częstotliwość pojazdów odwiedzających obiekt dobrane zostały odwodnienia żelbetowe.

Odwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe KrakówOdwodnienia liniowe Kraków

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe - Dino Warszawa

Wraz z początkiem roku dostarczyliśmy kanały w klasie D400 dla sklepu dino w Warszawie jest to nie pierwsza nasza realizacja z tą firmą. zastosowanie odwodnienia liniowego w sklepach wielkopowierzchniowych wiąże się z ryzykiem jako producent odwodnień polecamy kanały w klasie D400 żelbetowe zbrojone. Odwodnienia żelbetowe firmy Markpol świetnie nadają się w miejscach gdzie jest duży ruch, na zdjęciu kanał w klasie D400 w sklepie Dino w Warszawie.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - Wodzisław Śląski Mrówka Handlobud

Ciekawa Adaptacja starego marketu na nowy skład budowlany mrówka w Wodzisławiu śląskim na zdjęciu kanały odwadniające firmy Markpol klasa D400. Odwodnienia liniowe w klasie D400 użyte w miejscu pracy wózków widłowych. Zaprojektowane odwodnienia są w klasie D400 częste rozładunki tirów oraz praca wózków widłowych wymagają solidnych odwodnien liniowych. Realizacja Marketu budowlanego Mrówka z wykorzystaniem kanałów żelbetowych w klasie D400 firmy Markpol.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe - Racibórz Miejski Pszok

Z uwagi na duże natężenie ruchu inwestor wybrał odwodnienie liniowe żelbetowe spadowe w klasie D400, kanały zbrojone, zastosowane w Raciborskim pszoku. W miejskim Raciborskim pszoku nastąpiły kompleksowe prace brukarskie wraz z odwodnieniem całego obiektu, dostarczycileem odwodnień liniowych był Markpol. Realizacja z użyciem kanałów spadowych w klasie D400 żelbetowych. Kanały ze spadem wewnętrznym 0,5 % ułożone w 2 liniach po 20 m, wbudowane przy budowie Raciborskiego pszoka, odwodnienia liniowe klasy D400.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe realizacja Busko-Zdrój

Dostarczyliśmy odwodniania liniowe do jednej z inwestycji na terenie miejscowości Busko-Zdrój

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe - osiedle w Toruniu

Co raz więcej apartamentowców jest w naszym otoczeniu, jako producent odwodnieni liniowych chcemy dostarczać nowych rozwiązać. Osiedle w Toruniu inwestycja deweloperska z użyciem odwodnieni liniowych firmy Markpol, zastosowano kanały w klasie D400 szerokie na 300mm. Odwodnienie liniowe w klasie D400 o szerokości 300mm zastosowane przy wjeździe do garażu podziemnego w Toruniu. Mocne żelbetowe odwodnienie w klasie D400 bezproblemowe rozwiązanie przy wjazdach do garaży podziemnych.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia - Peron - Jordanów

Z przyjemnością chcieliśmy zaprezentować peron z wykorzystaniem odwodnieni liniowych firmy Markpol kanały z tworzywa sztucznego w klasie A15 z rusztem z tworzywa. Od kilku lat systematycznie rozwija się modernizacja peronów kolejowych przedstawiamy jedną z naszych realizacji z użyciem odwodnienia liniowego z tworzywa. Jednym z lepszych sposobów na pozbycie się wody z peronu jest montaż odwodnienia liniowe, na zdjęciu kanały firmy Markpol z tworzywa sztucznego. Odwodnienie peronu w miejscowości Jordanów odwodnienia liniowe z tworzywa firmy Markpol.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia Liniowe Skarżysko-Kamienna

Odwodnienie strażnicy w Skarżysku Kamiennej. Odwodnienia liniowe firmy Markpol w klasie D400 przystosowane pod obiekty o dużym natężeniu ruchu. Dla obiektów straży pożarnej rekomendujemy odwodnienia w klasie minimum D400. Wśród licznych realizacji naszej firmy są obiekty straży pożarnych, na zdjęciu odwodnienie liniowe żelbetowe w klasie D400.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe - osiedle bloków w Rzeszowie

Apartamenty w Rzeszowie, odwodnienia liniowe w klasie A15 wzmocnione. Kanały w klasie A15 wykorzystane przy budowie apartamentowca z lokalami usługowymi w Rzeszowie, Producent Markpol odwodnienia liniowe.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia Liniowe Kalisz

Myjnia Kalisz - odwodnienia liniowe w Kaliszu. Myjnie samochodowe zagościły w naszym kraju na dobre, coraz więcej naszych klientów decyduje się zamontowac odwodnienia liniowe jako producent polecamy wybrane modele. Jako producent odwodnieni liniowych na obiekty typu myjnie samochodowe sugerujemy stosować mocne odwodnienia wykonane z betonu w klasie min C250. Odwodnienia liniowe w klasie C250 z okuciem boków z blachy ocynkowanej. Odwodnienie myjni wielostanowiskowej, dobrane tutaj zostały odwodnienia liniowe w klasie C250 z rusztem zeliwnym.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Opole

Odwodnienie boiska w Opolu. Kanały betonowe z rusztem ocynkowanym standardowym w klasie A15 odwodnienie boiska w miejscowości Opole.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia Liniowe Gdańsk

Budynek urządu w Gdańsku. Firma markpol zaopatrzyła w odwodnienia liniowe prace związane z budynkiem urzędu w Gdańsku.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Szczecin

Odwodnienia liniowe - droga gminna Szczecin. Przy odwodnieniu dróg wymagana jest klasa D400 na zdęciu odwodniuenie liniowe Firmy Markpol w klasie D400. Kanały żelbetowe w klasie D400 na okuciu stalowym z przykryciem żeliwnym D400. Odwodnienia typu ciężkiego w klasie D400 użyte na drodze gminnej w okolicach Szczecina.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia Liniowe Rzeszów

Boisko wielofunkcyjne w Ryczowie. Co raz więcej miejscowości moze pochwalić się świetną infrastrukturą sportową na zdjęciu boisko odwodnione kanałami firmy Markpol. Inwestycja budowy kompleksu rekreacyjno-sportowego w Ryczowie , przy użyciu odwodnienia liniowe Markpol. Kanały z tworzywa sztucznego świetnie nadają się na inwestycje sportowe , w Ryczowie założone zostały odwodnienia z rusztem tworzywowym. Odwodnienie liniowe wykonane z tworzywa jest lekkie co przemawia za ich montażem na obiektach sportowych. Odwodnienie wzdłuż bieżni lekkoatletycznej kanały typu lekkiego wykonane z tworzywa sztucznego w klasie A15. Przy budowie obiektów sportowych ważną sprawą jest odpowiednie zaprojektowanie odwodnienia liniowego firma Markpol poleca kanały z tworzywa.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia Liniowe Stryszawa

Budowo boiska w miejscowości Stryszawa. Odwodnienie liniowe położone wzdłuż parkingi przy szkole podstawowej w stryszawie , kanały dostarczone przez firmę Markpol. Kanały odwodnienia liniowe wyprodukowane przez firmę Markpol wzmocnione okuciem z blachy ocynkowanej. Boisko sportowe w miejscowości Stryszawa z użyciem odwodnien liniowych firmy Markpol. Kolejna inwestycja w gminie stryszawa tym razem modernizowane jest boisko sportowe przy szkole w roztokach, odwodnienia Markpol. W tym roku na budowę boiska sportowego w Stryszawie dostarczyliśmy 160 m odwonienia liniowe w klasie A15 z rusztem ocynkowanym.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia Liniowe Rabka Zdrój

W tym roku zrealizowaliśmy dostarczenie 350 kanałów odwadniającyh na stadion miejski w Rabce Zdroju. Ciąg kanałów w klasie B125 zastosowanych na zmodernizowanym stadionie miejskim w Rabce Zdroju. Odwodnienie trybun stadionu miejskiego w Rabce Zdroju na inwestycję zostało użytych 350 sztuk odwodnień w klasie B125.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZODWODNIENIA LINIOWE

Odwodnienia liniowe Nowy Sącz

Inwestycja deweloperska w Nowym Sączu, użyto tu odwodnień liniowych betonych wzmocnionych okuciem z blachy ocynkowanej wzmocnione. Domy szeregowe w Małopolskim Nowym Sączu kanały wzmocnione okuciem z blachą ocynkowaną A15. Coraz częstszym zainteresowaniem cieszą się nasze produkty u deweloperów realizujących ciekawe inwestycje.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Wadowice

Odwodnienia liniowe stacjii paliw floty fm logistik zastosowane odwodnienia o szerokości 200mm kanały o podwyższonej wytrzymałości. W 2016r. mieliśmy okazję dostarczyć odwodnienia liniowe na budowę centrum logistycznego firmy fm logistik. Odwodnienia liniowe zastosowane w firmie lm logistik Obok Wadowic. Kanały zamontowane na wjeździe do stacjii paliw floty fm logistictik, odwodnienia liniowe w klasie D400 zamontowane zostały w 2016r.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Marki Warszawa

W tym roku dostarczyliśmy odwodnienia liniowe na budowę osiedla domów jednorodzinnych w Markach obok Warszawy. Kanały o szerokości 300 mm wykonane z żelbetu, D400 przystosowane do najbardziej wymagających terenów. Wjazd na osiedle domów jednorodzinnych. Kanały w klasie D400 wykonane z żelbetu.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Myjni samochodowej

Kanały z tworzywa sztucznego, obudowane opaską betonową. Zamontowane przy myjni wielostanowiskowej.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Bochnia

Odwodnienia liniowe firmy markpol o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w klasie D400 wykonane z żelbetu. Bochnia inwestycja na strefie przemysłowej zastosowane odwodnienia liniowe w Klasie D400. Ciąg odwodnieni liniowych w klasie C250 użytych przy krawężniku parkingu dla aut ciężarowych w strefie przemysłowej w Bochni. Kanały w klasie D400 zastosowane w firmie handlującej stalą w Bochni. Na zdjęciu widać odwodnienie liniowe klasy D400 wykonane z żelbetu , kanały poddane stałemu ruchowi ciężkich samochodów ciężarowych i wóżków widłowych. Poprawny montaż kanałów odwadniających firmy Markpol, inwestycha w Bochni.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Opole

Odwodnienia liniowe przy apartamentach w Opolu

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków - Stare miasto

Inwestycja active inwestment w Krakowie zastosowane odwodnienia liniowe firmy Markpol. Kanały wzmocnione okuciem z blachy ocynkowanej z kratką żeliwną w klasie C250 zabezpieczona powłoką ktl. Kanały w klasie C250 z okuciem boków z blachy ocynkowanej, zabezpieczone powłoką ktl. Garaż podziemny w Krakowie w którym wbudowano odwodnienia liniowe firmy Markpol.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków - Tyniecka

Ciekawa realizacja firmy budowlanej z okolic Krakowa, zostały wykorzystane odwodnienia liniowe w klasie C250. Domy szeregowe w Krakowie są coraz częstszym widokiem, na zdjęciu kanały firmy Markpol użyte do odwodnienia osiedla.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków - realizacja 2020

Odwodnienie terenu firmy oknoplast przy użyciu kanałów odwadniających frmy Markpol. Kanały w klasie E600 zastosowane przy odwodnienia parkingu na obiekcie firmy Oknoplast. Odwodnienie liniowe w klasie E600 na tereny o dużej intensywności ruchu. Inwestycja firmy Oknoplast w Wieliczce obok Krakowa.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Ostrów Wielkopolski

Odwodnienie parkingu w firmie produkącej styropian w Ostrowie Wielkoposlkim. Kanały w klasie D400 o szerokości 300mm zbrojone, przystosowane dla aut ciężarowych. Do odwodnienia parkinu dla samochodów ciężarowych zostały wybrane kanały w klasie D400 firmy Markpol.

Odwodnienia liniowe ostrów wielkopolskiOdwodnienia liniowe ostrów wielkopolskiOdwodnienia liniowe ostrów wielkopolski

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Szczecin

Odwodnienia liniowe przy wjazdach do posesji w mieście Szczecin

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków

Rewitalizacja kościoła w mieście Kraków

Odwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Cieszyn

Odwodnienia liniowe na osiedlu w mieście Cieszyn

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe bloki Skawina

Inwestor w Skawinie zakupił odwodnienia do swojego garażu podziemnego na zdjęciu kanał w klasie C250. Odwodnienie liniowe w klasie C250 z okuciem boków z blachy ocynkowanej firmy Markpol. Kanał w klasie C250 niski przystosowany do wbudowywania w posadzki betonowe. Odwodnienie liniowe niskie H90mm

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe peron Koszalin

Przejazdy kolejowe z zastosowaniem Kanałów Markpol D400. Odwodnienienie przejazdów kolejowych w Koszalinie użyto odwodnieni o szerokości 300mm w klasie D400

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Osiedle Wrocław

Odwodnienia liniowe - osiedle mieszkalne we Wrocławiu

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Poznań

Odwodnienia liniowe - osiedle w Poznaniu

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Łódź

Odwodnienia liniowe - myjnia w łodzi

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Gliwice

Odwodnienia liniowe - zakład produkcyjny w Gliwicach

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Rybnik

Boisko do rugby w Rybniku

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Osiedlu Marina w Lublinie

Nad Zalewem Zegrzyńskim

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Oczyszczalnia ścieków w Oświęcimiu

Na zdjęciu realizacja w oczyszczalni ścieków w Oświęcimiu , z uwagi na spory ruch na terenie zakładu użyto kanałów w klasie D400 z mocowaniem 8 śrubowym. Mocowanie kratki 8 śrubami na 1 metr eliminuje całkowicie możliwość odkręcania się kratki przy częstym ruchu. Odwodnienia liniowe zamontowane na tej oczyszczalni spełniają najwyższe wymogi wytrzymałościowe.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Lotnisko Mielec

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję dostarczenia odwodnieni liniowych, na inwestycję w Mieleckim lotnisku. W zeszłym roku inwestor zamontował 60 szt kanałów o szerokości 30cm i wysokości 35 w miejscu hangarów dla samolotów, w tym roku zakres prac był dużo większy. Inwestycja polegała na dobudowaniu kawałka pasa startowego i odwodnienia całości poprzez ułożenie linii kanałów odwadniających. Na całą inwestycję zostało wykorzystane 250 szt kanałów w klasie D400.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Sklep Dino Kobiór

W 2019 roku mieliśmy możliwość dostarczenia kanałów do budowy kilku sklepów sieci dino, w Kobiurze, łodzi i Warszawie Na zdjęciach sklep w miesjcowości Kobiur w którym zamontowane zostały odwodnienia w klasie D400. Wykonawca postanowił zastosować kanały o szerokości 30 cm i wysokości 35 cm. Kanały będą musiały odbierać spore ilości wody z uwagi na nachylenie terenu oraz dużą powierzchnie parkingu. Sieć sklepów dino liczy łącznie 1054 sklepów które z roku na rok coraz lepiej odnajdują się na Polskim rynku.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Myjnia - Wieliczka

Samoobsługowe myjnie samochodowe co raz częściej występują w infrastrukturze miejskiej. Na zdjęciach jedna z realizacjii w Wieliczce w województwie Małopolskim. Przez wzgląd na umiejscowienie myjni w bliskim sąsiedstwie dużego dyskontu, inwestor postanowił zastosować kanały w klasie D400 w wersji o podwyższonej wytrzymałości spodów. Ciągły ruch na tego typu obiektach wymusza zastosowanie kanałów o dużej wytrzymałości.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Hala Chłodni w Warszawie

W tym roku firma koma specjalizująca się w budowie hal I zakładów produkcyjnych złożyła zamówienie na 200 kanałów w klasie D400 o szerokości hydraulicznej dn 300 I wysokości 300mm. Odwodnienie liniowe zamontowane zostało na budowie chłodni firmy Real sa. Firma Real sa to jeden z największych producentów mrożonych warzyw w Polsce I Europie. W tej inwestycji zostały użyte kanały serii specjalnej z mocowaniem kanałów 8 śrubami na 1 metr. Przy wzmożonym użytkuwaniu tego typu obiektów mocowanie kanału odgrywa ważną rolę. Odwodnienie liniowe o szerokości 40 cm które jest przykrecane centralnie nie jednokrotnie kiwa się na okuciach powodując uszkodzenia kanałów w dłuższym czasie. Kanały z serii specjalnej produkowane przez firmę Markpol posiadają 8 śrubowe mocowanie, które jest rozwiązaniem bardzo trwałym i skutecznym nie ma możliwości odkręcania się koryt przez to kanały nie uszkadzają się w długim czasie eksplatacyjnym.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Lądowisko helikopterów Szpital Śląski Cieszyn

W 2019 r w szpitalu miejskim w Cieszynie , zrealizowano inwestycję polegającą na dobudowaniu piętra lądowiska dla helikopterów. Odwodnienie użyte w tej realizacjii miało za zadanie zbierać wodę z dachu I odprowadzać jej nadmiar w dół. Kanały dostarczone przez naszą firmę miały szerokość przepływu dn 200, taka szerokość zapewni spokojny odbiur wody w przypadku sporych opadów deszczu. Nie jest to pierwsza realizacja lądowiska z użyciem odwodnienia liniowego firmy Markpol w ubiegłym roku zrealizowaliśmy podobne lądowisko w Warszawie.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Ścieżka rowerowa w Bochni

Kolejna realizacja z użyciem odwodnieni liniowych firmy Markpol. Polegała na odwodnieniu ścieżki rowerowej w Bochni. Miasto łundusze pozyskały z uni europejskiej I programu wspierania zdrowej inicjatywy miasta Bochnia. Kanały w klasie D400 zamontowane są w miejscu ławek na zasadzie odparowywania wody bez odpływu. Projektant zastosowała kanał dn 200 o wysokości 300mm z kratką żeliwną w klasie D400. Co raz większa świadomość co do wspierania zdrowego trybu życia pobudza kolejne inwestycję w których wykorzystane zostały odwodnienia liniowe.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Osiedle Ursus Factory Warszawa

W Inwestycjach deweloperskich odwodnienia liniowe stosowane są często. Nasza firma współpracuje z licznymi firmami deweloperskimi które używają naszych wyrobów przy zagospodarowaniu terenów przy osiedlach oraz w garażach podziemnych nowych apartamentów. W inwestycjii którą widzimy na zdjęciach firma Besta z Rzeszowa na osiedlu w Warszawie zamontowała kanały odwadniające w wylewce garażu , oraz przy dokach zjazdowych do garaży. W garażu podziemnym zamontowano kanały w klasie C250 a na wjazdach do garażu w klasie D400.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Salon Mercedes Benz w Rudzie Śląskiej

W tym roku mieliśmy okazję dostarczyć kanały ,na budowę Salonu Mercedes Benz przy dtś w Rudzie śląskiej. Zostały wbudowane kanały w klasach D400 i B125 . Kratki użyte na tą inwestycje były z powłoką antykorozyjną zapewniającą dłuższy estetyczniejszy wygląd. Z Uwagi na konieczność odprowadzenia dużej ilości wody zostało zaprojektowane odwodnienie o szerokości 250mm. Oprócz salonu na terenie obiektu będzie serwis samochodów -dostawczych . To nie pierwsza inwestycja firmy inter – car posiadają oni jeszcze salony w Świerklanach oraz Zabrzu. Łącznie na tą inwestycję dostarczyliśmy 350 szt. kanałów klasy D400 i 400 szt. klasy B125

ZOBACZ

 

Plac podcienie w Bielsko-Biała

W tym roku kilkukrotnie dostarczyliśmy nasze produkty do Bielska Białej . Nasze kanały odwadniające zamontowane są w bardzo charakterystycznej ulicy w starym mieście w Bielsku Białej . Przeważa tutaj zabudowa arkadowa, którą wzniesiono w miejsce starszej zabudowy drewnianej. Liczne kawiarnie , restauracje oraz sklepy przyciągają mieszkańców i turystów wypoczywających w Okolicach Bielska Białej .W 2018 r. na tą inwestycje dostarczyliśmy 90 m odwodnieni liniowych w klasie D400 które zostały wbudowane w miejsce uszkodzonych koryt innego producenta . W niedalekiej odległości od Placu znajduje się kościół świętego Mikołaja gdzie również zamontowane są odwodnienia wyprodukowane przez naszą firmę.

ZOBACZ

Sach Trans w Radlinie

Sach Trans to firma zajmująca się spedycją posiada w swoim taborze ok 300 ciągników siodłowych, przez lata wyrabiała sobie pozycję na rynku polskim i europejskim . Baza logistyczna firmy do wielki teren na którym mieści się parking oraz budynek serwisu wraz z biurami . Na tą inwestycję firma Markpol dostarczyła kilka typów kanałów odwadniających. Wzdłuż budynków użyto kanałów w klasie E600 w ilości 200m . Przy krawężniku z każdej strony ułożone są odwodnienia w klasie D400 w ilości ok 500 m

ZOBACZ

 

Plast-met w Olkuszu

Firma plast – met to lider w zakresie dostarczania komponentów klientom z branży motoryzacyjnej. Stale zwiększając gamę produktów oraz moce produkcyjne, podjął decyzję o budowie nowego zakładu produkcyjnego . Po mimo licznej konkurencji Odwodnienia liniowe Markpol okazały się najkorzystniejsze i zostały wbudowane przy Hali produkcyjnej. Firma Montująca kanały po konsultacji z nami wybrała odwodnienia w klasie D400 z serii wzmocnionej . Ciągły ruch wózków widłowych oraz samochodów ciężarowych wymuszał zastosowania kanałów o wysokiej klasie wytrzymałości . Cieszymy się że w inwestycji za 400mln złotych znalazły się Odwodnienia liniowe naszej firmy. Łącznie na całość inwestycji dostarczyliśmy 120 m odwodnieni w klasie D400 Oraz 20 studni systemowych

ZOBACZ

Apartamenty Kraków

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Bank Pko S.A w Katowicach

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Osiedle Łokietka w Krakowie

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Osiedle Uni Projekt - Prądnik

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Myjnia Gdańsk

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Targowisko Radzionków

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Myjnia Andrychow

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Osiedle Bytkowska Park w Katowicach

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Peron okolice Tarnowa

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Bloki - Wrocław - odwodnienia liniowe Markpol

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe zastosowane na drogach wojewódzkich w oklicach Radomia

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienie liniowe użyte w centrum Skawiny

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienie przejazdu kolejowego w Gdańsku

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

rozbudowa zakładu firmy Wosana odwodnienia hali logistycznej

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Stacja paliw Shell w Bielsku-Białej

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

stacja Paliw Zawiercie

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Szczyrk Beskid Arena

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Bieruń

W tym roku firma Markpol zrealizowała dostarczenie 350 szt kanałów odwadniających w klasie B125 na budowę ścieżki rowerowej w Bieruniu. Budowa ścieżki rowerowej w Bieruniu na zdjęciu odwodnienia liniowe Markpol w klasie B125. Kanały Betonowe D400 z kratką zeliwną 12.5 T, na zdjęciu nowo oddana ścieżka rowerowa w Bieruniu z wykorzystaniem odwodnieni liniowych firmy Markpol. Odwodnienie wzdłóż ścieżki rowerowej w Bieruniu, kanały w klasie B125 wykonane z betonu.

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków

Odwodnienia liniowe przy budynku usługowym w centrum Krakowa

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Częstochowa

Odwodnienia liniowe na stadionie lekkoatletycznym w Częstochowie

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Kraków Śródmieście

Odwodnienia liniowe przy apartamentach w Krakowie Śródmieściu

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Częstochowa

Odwodnienia liniowe parkingu w mieście Częstochowa

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

Odwodnienia liniowe Sosnowiec

Odwodnienia liniowe w przejściu podziemnym w Sosnowcu

Odwodnienia linioweOdwodnienia linioweOdwodnienia liniowe

ZOBACZ

 

Odwodnienia liniowe Dzierżysław okolice Raciborza

Dostarczyliśmy produkowane u nas korytka odwadniające na potrzeby inwestycji związanej z budową składowiska odpadów w miejscowości Dzierżysław w okolicach Raciborza

Odwodnienia liniowe RacibórzOdwodnienia liniowe RacibórzOdwodnienia liniowe Racibórz

ZOBACZ

 

 
 
 
 
Odwodnienie liniowe

Odwodnienia liniowe

betonowe

odwodnienia plastikowe

Stosowanie odwodnień liniowych pozwala na kontrolowane zbieranie wody z powierzchni ziemi utwardzonych różnymi materiałami trwałymi (beton, kostka brukowa itp.). Różne klasy obciążeń pozwalają na stosowanie odwodnień w rozmaitych miejscach w strefie ruchu pieszego i rowerowego, na obszarach zielonych, przy wjazdach do parkingów w strefach przemysłowych. Klasy obciążeń informują nas o możliwości zastosowania danego rusztu, kratki i pokrywy w określonych miejscach. Klasa A15 to ciężar dopuszczalny 15,0 KN, B125 to 12,5 KN, C 250 to 25,0 KN. W oparciu o normy PN-EN 1433 zastosowanie klas obciążeń wygląda następująco: A15 – drogi dla pieszych, ścieżki rowerowe, wjazdy do garaży, podjazdy przydomowe. B125 – drogi dla samochodów osobowych, parkingi, strefy ruchu pieszego. C250 - parkingi, pobocza, ulice, place przeładunkowe. D400 - drogi, parkingi dla wszystkich pojazdów, place rozładunkowe dla hurtowni np. budowlanych.

 
zobacz ofertę

Odwodnienia liniowe

z tworzyw sztucznych

odwodnienia polimerobetonowe
Jesteśmy również producentem odwodnienia liniowego z tworzywa sztucznego. ze względu na swoje zalety, m.in. mała gęstość, odporność na korozję oraz niezbyt wysokie koszty wykonania znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu . Materiał z którego są wykonane sprawia że są estetyczne i lekkie, co ułatwia montaż i transport. charakteryzuje się dużą odpornością na różnego rodzaju agresywne substancje chemiczne zawarte w ściekach np. szpitali, pralni, zakładów chemicznych. Kanały odwadniające wykonane z tworzyw stosuje się wszędzie tam gdzie są wymagane podwyższone wymogi sanitarne. Najczęściej stosowane na zewnątrz budynków m.in. wzdłuż krawędzi, na parkingach, ogrodach czy tarasach. Posiadają dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych i chemiczną na działanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych.
 

 

 

 

zobacz ofertę
odwodnienia betonowe
PRODUCENT ODWODNIEŃ LINIOWYCH

Odwodnienia liniowe

polimerobetonowe

odwodnienia betonowe

Kanały polimerobetonowe wyprodukowane są z ulepszonej mieszanki poliestrowej, żywicy i kruszywa kwarcowego. Polimerobeton jest nowoczesnym produktem wysoce mechanicznie i chemicznie odpornym. Ze względu na swoje właściwości polimerobeton jest o wiele bardziej odporny od betonu tradycyjnego.

 

 
zobacz ofertę

Pozostałe

produkty

ODWODNIENIA LINIOWE
Firma Markpol na polskim rynku budowlanym działa od 1989 roku. W początkowej fazie działalności gama produktowa obejmowała kostkę brukową oraz galanteriębetonową taką jak ażury, obrzeża, płytki betonowe, gazony, palisady oraz cieki wodne. Obecnie specjalnością firmy Marpol są systemy odwodnień liniowych wykonywane z betonu, polimerobetonu oraz tworzyw sztucznych. Klasy odwodnień betonowych prezentują się w zakresie od A15 do F900, znów klasy odwodnień z tworzyw sztucznych zawarte są w przedziale A15 do C250. Wszystkie materiały używane w produkcji systemów odwodnień liniowych są zgodne z normą europejską PN-EN 1433:2005. Odwodnienia liniowe zapewniają szybkie i skuteczne odprowadzenie wody i substancji płynnych z różnych powierzchni użytkowych. Kanały odwadniające firmy Markpol znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach zarówno przeznaczonych dla klientów indywidualnych o mniejszym natężeniu obciążeń jak i klientów biznesowych posiadających zakłady produkcyjne, stacje benzynowe, wielkopowierzchniowe parkingi, place budowlane i inne obiekty infrastruktury budowlanej nastawionej na dużą częstotliwość użytkowania. Stale zwiększające się potrzeby rynku zainicjowały proces produkcji odwodnień wykonywanych z polimerobetonu. Tym samym Markpol w swojej ofercie posiada najwyższe jakościowo systemy odwodnień liniowych, przeznaczonych do stosowania w miejscach narażonych na niebezpieczne substancje chemiczne, skrajne warunki atmosferyczne.

 

zobacz ofertę
Odwodnienia liniowe betonowe
ODWODNIENIA LINIOWE

Formulrz kontaktowy


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małgorzatę Klempka prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U. „MARKPOL” Małgorzata Klempka, REGON 271692746 (dalej: P.P.H.U. „MARKPOL”) w celu realizacji składanych zamówień, zleceń i zawierania umów przez P.P.H.U. „MARKPOL”. Mam świadomość, iż moja zgoda jest dobrowolna i posiadam prawo do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych osobowych prowadzonego przez P.P.H.U. „MARKPOL”

* Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Małgorzata Klempka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą P.P.H.U. „MARKPOL” Małgorzata Klempka z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach (43-502), ul. Legionów 240, tel. +48 32 215 63 25, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, czytaj więcej ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małgorzatę Klempka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą P.P.H.U. „MARKPOL” Małgorzata Klempka, REGON 271692746 (dalej: P.P.H.U. „MARKPOL”) w celach marketingowych, w tym otrzymywania informacji handlowych od P.P.H.U. „MARKPOL”. Mam świadomość, iż moja zgoda jest dobrowolna i posiadam prawo do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych ze zbioru danych osobowych prowadzonego przez P.P.H.U. „MARKPOL”.

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 240


Tel./fax: (+48 32) 215 63 25
Tel. kom. +48 605 646 817

E-mail: biuro@liniowe-odwodnienia.pl

odwodnienia betonowe